Loading, please wait..

Next-genowy Wiedźmin 3 w akcji CD Projekt pokazał gameplay i nowości

wiedźmin 3 news

Między innymi będzie można skorzystać z nowego ustawienia kamery, minimapy bez znaków zapytania, czy rzucania znaków bez wchodzenia do kołowego menu. Darmowa next-genowa aktualizacja Wiedźmina 3 zadebiutuje 14 grudnia. Tryb wydajności nie oferuje żadnej formy ray tracingu, ale daje w zamian 60 klatek na sekundę i zapewnia dużo większą responsywność.

wiedźmin 3 news

CD Projekt Red zapowiada więcej poprawek, które trafią niedługo do Wiedźmina 3. Zmiany dotyczyć będą przede wszystkim wydajności gry. Sprawa zbyt szczegółowego odwzorowania anatomii kilku postaci kobiecych Sterling jest zgryźliwy przed BOE w next-genowym Wiedźminie 3 robi się coraz ciekawsza. Wiele wskazuje na to, że autor odpowiedzialnej za to modyfikacji nie został poproszony przez CD Projekt RED o zgodę na jej wykorzystanie.

Wiedźmin 3 jeszcze nigdy nie wyglądał tak dobrze! Oto wydanie “Next-genowe”

Ponownie zostanie wykorzystany silnik Unreal Engine 5. Lubi grać bez minimapy i wspierać fanowskie projekty. https://www.wallstreetacademy.net/odmowa-trumpa-przyznac-jest-tylko-ostatni-gambit-zadowolic-republikanskich-darczyncow/ Next-genowa wersja Wiedźmina 3 trafi na wszystkie platformy jeszcze przed świętami, 14 grudnia.

  1. Andrzej Sapkowski nie zmienia zdania i podtrzymuje, że nie planuje sięgać po gry z serii Wiedźmin ani po żadne inne produkcje z tego segmentu rozrywki.
  2. Wiele wskazuje na to, że autor odpowiedzialnej za to modyfikacji nie został poproszony przez CD Projekt RED o zgodę na jej wykorzystanie.
  3. CD Projekt Red zapowiada więcej poprawek, które trafią niedługo do Wiedźmina 3.
  4. Kiedy nie gra i nie pisze, najchętniej czyta, ogląda seriale (rzadziej filmy) i mecze Premier League, słucha ciężkiej muzyki, a także spaceruje z psem.
  5. Wydana niedawno fanowska gra z uniwersum Wiedźmina, która powstawała około czterech lat, poszła do kosza.

Spotkaliśmy się z Jackiem Rozenkiem, by porozmawiać o tym, jak widzi Geralta jako postać i co znaczy dla niego Wiedźmin jako marka. Aktor opowiedział nam przy okazji o swoim aktualnym stanie zdrowotnym i potencjalnym powrocie do roli łowcy potworów. Wydana niedawno fanowska gra z uniwersum Wiedźmina, która powstawała około czterech lat, poszła do kosza.

Wiedźmin 3: A Night to Remember to mod, który polecam wszystkim fanom

Pełne odbicia i cieniowanie za pomocą śledzenia promieni zobaczą tylko posiadacze mocnych PC – nowa wersja gry oferuje takie opcje. Śledzenie promieni nie we wszystkich scenach jest równie dobrze widoczne – najlepiej wypadają zamknięte pomieszczenia. Deweloperzy zajęli się nie tylko oprawą graficzną, ale przygotowali też sporo zaskakujących zmian związanych z rozgrywką i wygodą. Wybrać nowy tryb używania znaków, który nie wymaga otwierania menu kołowego.

wiedźmin 3 news

Paweł Sasko ze studia CD Projekt RED w rozmowie z innymi weteranami gier RPG omówił problemy, jakie stoją przed twórcami wysokobudżetowych produkcji z tego gatunku. Poniżej zwiastun odświeżonej edycji oraz zapis całej prezentacji, w której można zobaczyć fragmenty rozgrywki. Gameplay jest jednak mocno przeplatany rozmowami dewloperów. Mnóstwo poprawek, wygodniejsza rozgrywka, a nawet nowy quest. Wiedźmin 3 otrzymał garść usprawnień w ramach aktualizacji 4.01, która dziś została wprowadzona w życie. Patch skupia się głównie na wydajności i stabilności gry.

Next-genowy Wiedźmin 3 w akcji. CD Projekt pokazał gameplay i nowości

Jest też opcja schowania na mapie wszystkich znaków zapytania. Nowa wersja zawiera sporo ulepszeń traficznych i technicznych, obsługuje też ray-tracing. Do tego skrócone czasy ładowania i zintegrowany wachlarz modów stworzonych przez społeczność fanów. Okazuje się, że kobiece bohaterki w „next-genowej” wersji Wiedźmina 3 są przedstawione zbyt szczegółowo anatomicznie. Programiści ze studia CD Projekt Red zareagowali na odkrycie graczy – planują zmiany.

Lascia un commento

Il tuo indirizzo email non sarà pubblicato. I campi obbligatori sono contrassegnati *